Kapat
izmir hakkında

Bize Ulaşın

Şair Eşref Bulvarı No 50 Kültürpark İzmir Türkiye

Telefon : 0232 425 55 25

E-Posta : info@izmirvakfi.org

Web Sitesi : www.izmirvakfi.org

Direct İzmir Nedir?

İzmir Vakfı’nın İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin desteğiyle şehrin turizm potansiyelini artırmak amacıyla hayata geçirdiği Direct İzmir projesi; İzmir’den dünyaya, dünyadan İzmir’e yapılan direkt uçuşların tanıtımını yapıyor.

Direct İzmir projesi vakfımız bünyesindeki kurumlar, havayolu şirketleri ve sektörün diğer paydaşlarıyla birlikte, havacılık sektörünün beklentileri doğrultusunda, İzmir’den direkt uçuş yapılan yeni destinasyonların açılması, mevcut destinasyonların sayı ve sıklığının artırılması, mevsimlik uçuşların bütün yıla yayılması ve İzmirliler nezdinde direkt uçuş yapılan destinasyonların bilinirliğinin artırılmasını hedefliyor.

* Direct İzmir sitesinde sadece tarifeli uçuşlar yer almaktadır. Güncel tarife bilgilerinde değişiklik olabilir. Burada belirtilen uçuşların dışında, charter seferlerine dair bilgi almak için seyahat acentelerinizle iletişime geçebilirsiniz.

İzmir Vakfı

İzmir Vakfı, 72 kurumun oluşturduğu ortak bir girişim. Vakıf, İzmir’in geleceğine yön verme hedefini taşıyan kamu kurumları, odalar, sivil toplum kuruluşları ve özel sektörün bir araya gelmesiyle vücut buluyor. 2000 yılında kurulan İzmir Vakfı (İzmir Turizm ve Tanıtma Vakfı) İzmir’i dünya ölçeğinde tanıtmayı, kültür ve doğa mirasını yaşatıp zenginleştirmeyi amaçlıyor.

Ortaklaşarak büyüyen ve gücünü bundan alan vakfımız; turizmin, şehir ekonomisini oluşturan öncü sektör haline gelmesi için çalışıyor ve şehrimizdeki işbirliği alanlarını genişletiyor.